Filtry produktów

Cena

- 

Lustra do przedpokoju, salonu Estetique

Nowoczesne lustra w designerskim stylu

Lustra Estetique to zachwycające połączenie nowoczesnego designu z efektownymi elementami dekoracyjnymi. Modele z tej serii charakteryzują się niezwykłą dbałością o każdy szczegół. Wykonane zostały z najwyższej jakości belgijskich tafli, wyróżniających się wyjątkową przejrzystością i wysokim połyskiem.

Dzięki użyciu nowoczesnych maszyn włoskiej produkcji szlif i polerowanie krawędzi wykonane zostało z niezwykłą precyzją, co sprawia, że modele z serii Estetique są nie tylko bardzo eleganckie, ale też bezpieczne.

Lustra doskonałe do każdego wnętrza

Różnorodność modeli z serii Estetique sprawia, że każdy znajdzie model idealny do swoich potrzeb. Lustra te świetnie sprawdzą się zarówno w przedpokoju, salonie, jak również sypialni, a także łazience. W kolekcji znajdują się także modele, które zachwycą najmłodszych, a odpowiednio zabezpieczona tafla pozwoli na zawieszenie lustra w dziecięcym pokoju.

Designerskie lustra w ozdobnych ramach metalowych, kryształowych, szklanych lub wykonanych z przepięknej szklanej mozaiki, małe i duże, a także wiszące oraz wolnostojące – linia Estetique to różnorodność pełna stylu.

Zamów lustro na wymiar

Lustra z serii Estetique oferowane są w różnorodnych rozmiarach, które cieszą się największą popularnością wśród naszych klientów. Jeśli żaden z nich nie odpowiada Państwa potrzebom, istnieje możliwość wykonania lustra na dowolny, indywidualnie wybrany przez Państwa wymiar.