Filtry produktów

Cena

- 

Szafki łazienkowe aluminiowe z lustrem LED

1
1

Eleganckie szafki aluminiowe z lustrem LED

Szafki łazienkowe aluminiowe z lustrem i oświetleniem LED to praktyczne rozwiązanie pozwalające na wygodne schowanie kosmetyków. Szafka lustrzana zastępuje tradycyjne lustro, dzięki czemu przestrzeń nad umywalką jest dobrze wykorzystana. Front pokryty jest w całości taflą o dużej przejrzystości, która pozwoli Ci każdego dnia wykonywać perfekcyjny makijaż. Pas energooszczędnego oświetlenia LED umożliwia optymalne doświetlenie pomieszczenia i twarzy podczas wykonywania codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. Precyzja wykonania oraz elegancki design sprawiają, że szafki aluminiowe z kolekcji RUKE stanowią niebanalne dodatki we wnętrzach.

Wytrzymałe wiszące szafki łazienkowe

Wiszące szafki łazienkowe z lustrem LED tworzone są z aluminium – materiału odznaczającego się dużą wytrzymałością oraz odpornością na działanie wilgoci. Lustrzane tafle pochodzą od renomowanych europejskich producentów i wyróżniają się wyjątkową przejrzystością oraz połyskiem. Dla Twojej wygody szafki aluminiowe RUKE zostały wyposażone w solidne zawiasy z funkcją cichego i delikatnego zamykania. Modele szafek aluminiowych z kolekcji RUKE mogą zostać wyposażone w rozmaite praktyczne dodatki poprawiające komfort użytkowania – przełącznik dotykowy lub na ruch ręką, gniazdko elektryczne, zegarek czy matę grzewczą, która pozwala odsłonić czyste, wolne od pary odbicie..

Szafka łazienkowa z lustrem do Twojej łazienki

Jeśli szukasz solidnej, a zarazem eleganckiej szafki łazienkowej z lustrem – kolekcja aluminiowych wiszących szafek z oświetleniem LED marki RUKE będzie idealnym wyborem. Możesz wybierać spośród modeli o rozmaitym układzie oświetlenia. Dzięki wielu różnorodnym dodatkom stworzysz model w pełni odpowiadający Twoim potrzebom. U nas zamówisz także szafkę na wymiar. Wybierz praktyczne rozwiązanie, które pozwoli Ci wygodnie uporządkować przestrzeń łazienki oraz dodać wnętrzu stylu i blasku. Szafki aluminiowe z lustrem z kolekcji RUKE to wyrafinowany design wykorzystujący funkcjonalne rozwiązania poprawiające komfort życia.

Nasze lustra zdobyły wyróżnienia