Lustro Simple Onda 52,4 x100cm

wysylka_24h
Rozmiar (głębokość x szer)
Barwa światła i

wysyłkaWykonanie i dostawa lustra: wysyłamy w 24h

1049

Cena:1 498,00 1 049,00 zł 1049

Masz pytania dotyczące produktu? Skontaktuj się z nami: 814 778 404 lub e-mail: sklep@lustrodlaciebie.pl

RUKE
Lustro Simple Onda z kolekcji Classic RUKE to awangardowy model z charakterystycznym, okrągłym kształtem. Będzie świetnie się prezentować szczególnie w nowoczesnej łazience jak również nada akcent świeżości w tradycyjnych łazienkach. Oryginalny kształt lustra sprawi, że aranżacja łazienki staje się jeszcze bardziej zachwycająca.

Zestaw zawiera:
  • lustro (szer. x wys.) 52,4 x 100cm,
  • barwę RGB,
  • przełącznik dotykowy,
  • instrukcję montażu i konserwacji produktu.
Oferta nrE2-1822

Ważne:

Prezentowane lustro dostępne jest od ręki. Nie ma możliwości innej konfiguracji lustra z oferty.

Model Simple Onda powstał z najwyższej klasy belgijskich tafli odznaczających się wyjątkową przejrzystością, co gwarantuje bardzo wyraziste odbicie i komfort podczas wykonywania makijażu i codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. Lustro Simple Onda z kolekcji Classic stworzone w oparciu o najnowsze trendy we wzornictwie, odznacza się elegancką, intrygującą stylistyką oraz niezwykłą funkcjonalnością.

Lustra marki RUKE cieszą się dużym uznaniem wśród odbiorców w kraju i za granicą. Zastosowanie wysokiej klasy materiałów, nowoczesnych procesów produkcyjnych oraz dbałość o każdy szczegół wykonania to atuty sprawiające, że lustra RUKE od ponad 30 lat doceniają nawet bardzo wymagający odbiorcy. e wysokiej klasy materiałów, nowoczesnych procesów produkcyjnych oraz dbałość o każdy szczegół wykonania to atuty sprawiające, że lustra RUKE od ponad 30 lat doceniają nawet bardzo wymagający odbiorcy.


Zestaw zawiera:

  • lustro,
  • instrukcję montażu i konserwacji produktu.
wysylka_24h

Nasze lustra zdobyły wyróżnienia