Lustro łazienkowe 3D Eclipse LED z oświetleniem LED

Bezpłatna dostawa
Lustro łazienkowe 3D Eclipse LED z oświetleniem LED
Lustro na wymiar
Dopłata za dużą przesyłkę
Rozmiar (szer. x wys.)
Wysokość (cm)
Szerokość (cm)
Barwa światła
Przełącznik
Regulator jasności
Zegar LED
Obramowanie aluminiowe
Moduł Bluetooth
409.00

Cena:482,00 409,00 zł

CA Raty

Masz pytania dotyczące produktu? Skontaktuj się z nami: 814 778 404 lub e-mail: sklep@lustrodlaciebie.pl

RUKE
Specjalnie opracowana przez nas technologia produkcji pozwoliła na stworzenie lustra o niezwykłym efekcie głębi. Patrząc w lustrzaną taflę odnosimy nieodparte wrażenie nieskończonej przestrzeni. Lustro dedykowane wszystkim tym, którzy cenią sobie połączenie funkcjonalności z oryginalną i nowoczesną estetyką. Świetliste punkty ledowe ułożone w kształt elipsy potęgują wrażenie nieskończonej głębi. Lustra z serii 3D wciągają obserwatora w świat wielowymiarowej iluzjii swobodnych skojarzeń a także podkreśla świeżość i oryginalność współczesnego designu.

Poniżej przedstawiamy prezentację lustra z efektem głębi 3D:Model ten powstaje na bazie dwóch tafli lustrzanych z zastosowaniem lustra szpiegowskiego. Szkło wyposażone jest w TEFLON PROTECTION, która chroni jego tylna stronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Szerokie spektrum barw oświetlenia pozwala dopasować lustro do różnych stylów aranżacyjnych. Oferujemy także możliwość montażu przy lustrze czujnika ruchu, który uczyni je jeszcze bardziej nowoczesnym i funkcjonalnym.

Kolekcja luster podświetlanych 3D zdobyła prestiżowe wyróżnienie w konkursie Łazienka-Wybór Roku zaś w konkursie Dobry Design została narodzona jako produkt roku za swoją jakość oraz oryginalną estetykę.

Cechy produktu

Gwarancja aż 3 lata Technologia TEFLON Protection Lustro z oświetlenie Power LED Przyjazne dla środowiska