Lustro łazienkowe Ring 2 LED z oświetleniem LED

5 Ocena 5 / 5 (ilość opinii: 1)

darmowa_dostawa
Lustro łazienkowe Ring 2 LED z oświetleniem LED
Lustro na wymiar
Dopłata za dużą przesyłkę
Rozmiar (szer. x wys.)
Wysokość (cm)
Szerokość (cm)
Barwa światła
Przełącznik
Mata grzewcza
Fazowane krawędzie
Zegar LED
Obramowanie aluminiowe
Lusterko powiększające
Moduł Bluetooth
442.00

Cena:442,00 zł

Masz pytania dotyczące produktu? Skontaktuj się z nami: 814 778 404 lub e-mail: sklep@lustrodlaciebie.pl

RUKE
O dużej popularności luster z serii RING 2 decyduje przede wszystkim największa powierzchnia świecenia. Oświetlenie ledowe zainstalowane wzdłuż obwodu lustra sprawia, że jest ono niezwykle jasne dzięki czemu doskonale doświetli twarz podczas codziennej pielęgnacji. Szlifowane krawędzie dodatkowo podkreślają nowoczesny charakter prezentowanego modelu.

Do produkcji użyte zostały najnowsze i najmocniejsze profile POWER LED, które generują 100% więcej światła niż standardowe pasy ledowe. W przeciwieństwie do zwykłych ledów efekt podświetlenia jest równomierny i wyrazisty a trwałość jest oszacowana na 50.000 h! Oświetlenie zatem idealnie sprawdzi się podczas codziennego użytkowania tj. przy robieniu makijażu, goleniu itp. Lustro zostało wyprodukowane z najwyższych jakościowo materiałów i pokryte jest warstwą TEFLON PROTECTION, zabezpieczającą przed szkodliwymi, korozyjnymi warunkami jakie panują w łazience.

Zestaw zawiera: lustro, kołki do zawieszenia oraz instrukcję montażu i konserwacji produktu.

pakowanie

Cechy produktu

Gwarancja aż 3 lata Technologia TEFLON Protection Lustro z oświetlenie Power LED Przyjazne dla środowiska

Ocena: Ocena 5 (5 / 5)

To moje trzecie lustro z oświetleniem LED zamówione przeze mnie i zrealizowane przez sklep lustrodlaciebie.pl. I to właściwie wyraża moją opinię o producencie. Rewelacyjne lustra, niezwykle eleganckie, dodadzą klasy i uroku każdej łazience. Bardzo dobry kontakt ze sklepem, natychmiastowa reakcja na e-maile i telefony, szybka realizacja zamówienia. Nawet gdybym bardzo chciała się do czegoś przyczepić, to nie mam do czego. Jestem bardzo, bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam tego producenta. Dziękuję Ci Lustro!

Opinia wystawiona przez Barbara Wocial