Lustro łazienkowe 3D Planet LED 63 cm

wysylka_24h
Barwa światła i
Najniższa cena z 30 dni: 798,00 zł
559

Cena: 798,00 559,00 zł 559

Masz pytania dotyczące produktu? Skontaktuj się z nami: 814 778 404 lub e-mail: sklep@lustrodlaciebie.pl

RUKE

Zestaw zawiera:
  • lustro o średnicy 63 cm,
  • barwa ciepła,
  • technologia nano,
  • instrukcję montażu i konserwacji produktu.
Oferta nr E2-1820

Ważne:

Prezentowane lustro dostępne jest od ręki. Nie ma możliwości innej konfiguracji lustra z oferty.

Specjalnie opracowana przez nas technologia produkcji pozwoliła na stworzenie lustra o niezwykłym efekcie głębi. Patrząc w lustrzaną taflę odnosimy nieodparte wrażenie nieskończonej przestrzeni. Lustro dedykowane wszystkim tym, którzy cenią sobie połączenie funkcjonalności z oryginalną i nowoczesną estetyką.

Model ten powstaje na bazie dwóch tafli lustrzanych z zastosowaniem lustra szpiegowskiego. Szkło wyposażone jest w teflonową powłokę TEFLON PROTECTION, która chroni jego tylna stronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. 

Opracowana przez nas technologia SUPER SLIM umożliwia zawieszenie lustra jedynie dwa centymetry od ściany. 
Szerokie spektrum barw oświetlenia pozawala dopasować lustro do różnych stylów aranżacyjnych. Oferujemy także możliwość montażu przy lustrze czujnika ruchu, który uczyni je jeszcze bardziej nowoczesnym i funkcjonalnym.

Kolekcja luster podświetlanych 3D zdobyła prestiżowe wyróżnienie w konkursie Łazienka - Wybór Roku zaś w konkursie Dobry Design została nagrodzona jako produkt roku za swoją jakość oraz oryginalną estetykę.

                                                             

Model z serii luster 3D bazujących na hipnotyzującym efekcie głębi. Podświetlenie w kształcie regularnego rombu tworzy wrażenie świetlistego diamentu zamkniętego w szklanych kryształowych taflach lustra.

 

wysylka_24h

Nasze lustra zdobyły wyróżnienia