Lustro do przedpokoju, salonu Attika Fazis

Wykonanie i dostawa lustra 10 - 14 dni roboczych
Lustro do przedpokoju, salonu Attika Fazis
Kolor ramy
1299.00

Cena:1 299,00 zł

Masz pytania dotyczące produktu? Skontaktuj się z nami: 814 778 404 lub e-mail: sklep@lustrodlaciebie.pl

RUKE
Lustro Attika Fazis to niezwykle elegancki model z najwyższej jakości szlifem. Rama wykonana została z wielu mniejszych fazowanych tafli czarnego szkła Lacobel. Na nią naklejone zostało szlifowane lustro o wysokim połysku. Dzięki dodatkowemu fazowaniu o szerokości 1,5 cm Attika prezentuje się wyjątkowo gustownie w każdym wnętrzu. Podlew lustra został zabezpieczony teflonem, który chroni przed szkodliwym działaniem wilgoci i korozją, dzięki czemu model ten może być z powodzeniem montowany w łazienkach.

Z tyłu tafli zamontowane są wieszaki umożliwiające zawieszenie lustra w pionie lub w poziomie. Na życzenie Klienta model ten może ich nie mieć, co pozwoli na przyklejenie lustra do ściany.

Lustro Attika Fazis wykonane jest z najwyższej jakości belgijskich tafli wyróżniających się dużą przejrzystością i wysokim połyskiem. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych włoskich maszyn szlif i polerowanie krawędzi wykonane zostało z dbałością o każdy szczegół.

Wymiary podstawowe lustra: wymiar zewnętrzny: 80×120 cm wymiar samego lustra około: 65×105 cm Istnieje możliwość zamówienia dowolnego wymiaru.

Rama dostępna jest w kolorze białym, czarnym, lustrzanym lub z lustra grafitowego.