Lustro do przedpokoju, salonu Modern SQ Silver (Opti White)

Wykonanie i dostawa lustra 10 - 14 dni roboczych
Lustro do przedpokoju, salonu Modern SQ Silver (Opti White)
919.00

Cena:919,00 zł

Masz pytania dotyczące produktu? Skontaktuj się z nami: 814 778 404 lub e-mail: sklep@lustrodlaciebie.pl

RUKE
Lustro Modern SQ Silver OptiWhite to duży i efektownie wyglądający model, który stanowił będzie wyjątkową dekorację przedpokoju, salonu, sypialni czy łazienki. Dzięki prostej, ponadczasowej formie model ten będzie świetnie prezentował się w każdym wnętrzu.

Modern SQ Silver powstał z połączenia dwóch tafli lustra. Wszystkie krawędzie zostały dokładnie oszlifowane i wypolerowane. Podlew lustra zabezpieczony jest teflonem, chroniącym je przed szkodliwym działaniem wilgoci i korozją. Z tyłu zamontowane zostały wieszaki, jednak na życzenie Klienta model ten może ich nie posiadać, co umożliwi przyklejenie go do ściany. Lustro Modern Line OptiWhite wykonane zostało z najwyższej jakości tafli Opti White, charakteryzujących się niezwykłą przejrzystością szkła i czystością odbicia.

Lustra Opti White mają obniżoną zawartość żelaza, dzięki czemu szkło pozbawione jest zielonkawego zabarwienia. Tafle szkła Opti White są niemalże bezbarwne, co sprawia, że znacznie lepiej przepuszczają światło, gwarantując wierniejsze odwzorowanie kolorów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych włoskich maszyn szlif i polerowanie krawędzi wykonane zostało z dbałością o każdy szczegół.

Wymiary podstawowe: wymiar zewnętrzny: 75×150 cm, wymiar samego lustra około: 45×120 cm.