Lustro łazienkowe Trio-Line LED z oświetleniem LED

Lustro łazienkowe Trio-Line LED z oświetleniem LED
Lustro na wymiar
Dopłata za dużą przesyłkę
Rozmiar (szer. x wys.)
Wysokość (cm)
Fazowane krawędzie
Szerokość (cm)
Barwa światła
Przełącznik
Regulator jasności
Zegar LED
Mata grzewcza
Lusterko powiększające
Moduł Bluetooth
Gniazdko elektryczne
Półka szklana
Obramowanie aluminiowe
401.00

Cena:401,00 zł

CA Raty

Masz pytania dotyczące produktu? Skontaktuj się z nami: 814 778 404 lub e-mail: sklep@lustrodlaciebie.pl

RUKE

Model Trioline należy do serii luster bazujących na proporcjonalnym zastosowaniu form geometrycznych. Podświetlone linie umieszczone zostały po trzech stronach lustra. Nie stykając się ze sobą tworzą niejednolity i dzięki temu bardzo oryginalny wzór, który szczególnie może przypaść do gustu wielbicielom niebanalnych i odważnych rozwiązań w designie. Dzięki nowoczesnemy wykończeniu krawędzi lustro z powodzeniem można zaadoptować także do łazienek o tradycyjnym i eleganckim wystroju.

Lustro Trioline zostało wykonane z najwyższej jakości tafli lustrzanej firmy Graverbel. Lustro to posiada warstwę Teflon Protection, która chroni lustro przed korozją. Krawędzie w tym modelu możemy wykończyć fazą 12mm, stworzoną przy użyciu markowych maszyn włoskiej produkcji, dzięki czemu uzyskany szlif jest błyszczący i nieskazitelnie czysty. Grubość tafli lustra wynosi 4 mm.

Oświetlenie lustra jest wykonane z profili ledowych POWER LED generujących o 100% mocniejsze światło, niż powszechnie stosowane standardowe oświetlenie led. Pozwoliło nam to uzyskać wyraziste, optymalne światło, które doskonale sprawdzi się  przy codziennych czynnościach tj. przy makijażu, czy też przy goleniu. Stosowana przez nas technika montażu profili ledowych sprawia, iż światło rozprasza się równomiernie.

Wypracowana przez nas technologią SUPER SLIM sprawia, że lustro odstaję od ściany jedynie 2,8 cm.


Zestaw zawiera: lustro, kołki, uchwyty oraz instrukcję montażu i konserwacji produktu.

 
 

Cechy produktu

Lustro Super SLIM Gwarancja aż 3 lata Technologia TEFLON Protection Lustro z oświetlenie Power LED Przyjazne dla środowiska