Lustro łazienkowe Chimera LED z oświetleniem LED

darmowa_dostawa
Lustro łazienkowe Chimera LED z oświetleniem LED
Rozmiar (szer. x wys.)
Barwa światła
Przełącznik
Mata grzewcza
Zegar LED
Lusterko powiększające
Moduł Bluetooth
469.00

Cena:469,00 zł

Masz pytania dotyczące produktu? Skontaktuj się z nami: 814 778 404 lub e-mail: sklep@lustrodlaciebie.pl

RUKE
Lustro łazienkowe Chimera LED to bardzo efektowna propozycja dla wszystkich, którzy poszukują nietuzinkowych rozwiązań w designie. Prostokątna, dokładnie oszlifowana tafla została oświetlona szerokim, przerywanym pasem, biegnącym po obwodzie lustra. Zastosowanie bardzo mocnych diod LED pozwala na optymalne doświetlenie całej powierzchni lustra. Dzięki temu wykonywanie codziennych zabiegów, takich jak golenie i makijaż, jest bardzo komfortowe. Lustro Chimera wycięte zostało z najwyższej jakości belgijskich tafli, odznaczających się dużą przejrzystością i połyskiem.

Zostały one powleczone warstwą teflonu, chroniącą lustro przed szkodliwym działaniem wilgoci i korozją. Lustro Chimera LED sprawdzi się zarówno w łazience, jak i salonie oraz garderobie. Zestaw, oprócz lustra Chimera LED, zawiera również niezbędne do montażu kołki, a także instrukcję montażu i konserwacji.

Modele z serii MODERN LED to nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu poznasz inny wymiar komfortu. Kupuj piękne lustra LED przez internet, zawsze w korzystnej cenie!

Cechy produktu

Gwarancja aż 3 lata Technologia TEFLON Protection Lustro z oświetlenie Power LED Przyjazne dla środowiska