Lustro łazienkowe Fenix LED z oświetleniem LED

darmowa_dostawa
Lustro łazienkowe Fenix LED z oświetleniem LED
Rozmiar (szer. x wys.)
Barwa światła
Przełącznik
Mata grzewcza
Zegar LED
Lusterko powiększające
Moduł Bluetooth
469.00

Cena:469,00 zł

Masz pytania dotyczące produktu? Skontaktuj się z nami: 814 778 404 lub e-mail: sklep@lustrodlaciebie.pl

RUKE
Lustro łazienkowe Fenix LED to niezwykle subtelna i elegancka propozycja dla wielbicieli nowoczesnego wzornictwa. Najwyższej jakości belgijska tafla została starannie oszlifowana i zaokrąglona na rogach, co sprawia, że lustro wygląda niezwykle efektownie. Fenix oświetlony został bardzo jasno świecącymi, wypiaskowanymi punktami, w których umieszczone zostały mocne diody LED.

Technologia POWER LED gwarantuje odpowiednie doświetlenie tafli i komfortowe wykonywanie codziennych zabiegów, takich jak makijaż i golenie. Odznaczające się dużą przejrzystością i połyskiem tafle, z których wycięto lustro Fenix, zabezpieczone są warstwą teflonu chroniącą przed szkodliwym działaniem wilgoci i korozją. Lustro Fenix może być z powodzeniem użytkowane zarówno w łazience, jak i sypialni lub przedpokoju, dodając każdemu wnętrzu niezwykłego stylu. Zestaw, oprócz lustra Fenix LED, zawiera również niezbędne do montażu kołki, a także instrukcję montażu i konserwacji.

Modele z serii MODERN LED to nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu poznasz inny wymiar komfortu. Kupuj piękne lustra LED online, zawsze w korzystnej cenie!

Cechy produktu

Gwarancja aż 3 lata Technologia TEFLON Protection Lustro z oświetlenie Power LED Przyjazne dla środowiska