Lustro Dallas 53x63cm z oświetleniem LED

wysylka_24h
Lustro Dallas 53x63cm z oświetleniem LED
339.00

Cena:339,00 zł

Masz pytania dotyczące produktu? Skontaktuj się z nami: 814 778 404 lub e-mail: sklep@lustrodlaciebie.pl

RUKE
Model z serii DALLAS LED charakteryzuje łukowaty, nieco amfiteatralny kształt, który w połączeniu z ozdobnym wykańczeniem krawędzi lustra tworzy bardzo elegancką i finezyjną kompozycję. Subtelny pas ledowy ładnie oświetla twarz podczas codziennych czynności oraz uwydatnia subtelny wygląd modelu.

Dzięki technologii POWER LED lustro wytwarza 100% więcej światła niż te oparte na standardowych pasach ledowych. Efekt podświetlenia jest równomierny zaś jego trwałość utrzymuje się do 50.000 godzin. Model ten został wykonany z najwyższej jakości tafli lustrzanych. Lustro dodatkowo pokryto specjalną powłoką TEFLON PROTECTION, która chroni je przed niekorzystnymi warunkami korozyjnymi, jakie panują w łazience.

Do codziennej konserwacji produktu polecamy profesjonalne produkty z działu akcesoria. Lustro gotowe do podłączenie do zasilania 230V.

Zestaw zawiera: lustro, uchwyty, kołki oraz instrukcję montażu i konserwacji produktu.

Ważne:

Prezentowane lustro dostępne jest od ręki. Nie ma możliwości innej konfiguracji lustra z oferty. Wyposażenie dodatkowe: barwa zimna, wymiar: szerokość 53cm wysokość 63cm.
 


wysylka_24h