Lustro Vision Mirror II

NOWOŚĆ!
Lustro Vision Mirror II
3499.00

Cena:3 499,00 zł

Masz pytania dotyczące produktu? Skontaktuj się z nami: 814 778 404 lub e-mail: sklep@lustrodlaciebie.pl

RUKE
Czy przypominasz sobie baśniowe opowieści z dzieciństwa, w których magiczne lustro potrafiło przemówić i pokazać wszystko, co chciałbyś wiedzieć? Na naszych oczach piękna bajka staje się rzeczywistością. Bez złoczyńców, za to z dozą innowacji i kreatywności, inteligentne lustro powie Ci więcej niż „jesteś najpiękniejsza w świecie”. Inteligentne lustro otworzy furtkę do wszystkich potrzebnych informacji, aby rozpocząć dzień w najlepszej formie.

smart mirror1


Monitorowanie zdrowia

Tryb upiększania twarzy

Połączenia wideo

Odtwarzanie multimediów i strumieniowanie

Przeglądarka internetowa

Market aplikacji

Wi-Fi

Bluetooth

Główne funkcje:

Wymiary: 40", 600×800×23mm

Procesor: Quad-Core

System operacyjny: Android

Wi-Fi

Bluetooth

Pamięć: 16GB + 2GB

Zasilanie: 12V / 1.5A (adapter)

Przekątna wyświetlacza: 23.6"

Głośnik: 2 x 3WLustro, które jest oknem na świat Lustro, dzięki wbudowanym czujnikom, włącza się automatycznie, gdy wyczuwa, że ktoś jest w pobliżu i to, co wyglądało na regularne lusterko zamienia się w inteligentne urządzenie. Rozpozna Twój dotyk w 10 punktach nacisku, połączy się z internetem poprzez Wi-Fi i skomunikuje się z pozostałymi gadżetami poprzez Bluetooth. Jest wodoodporne i występuje w dwóch różnych rozmiarach 80/60 cm oraz 50/80 cm.Panel sterowania Twojego inteligentnego domu Kontroluj cały swój dom poprzez inteligentne lustro.
Preinstalowana aplikacja Siebo Home pozwala na wgląd we wszystko, co dzieje się w Twoim domu, podczas gdy przebywasz poza nim, a co równie ważne umożliwia skonfigurowanie czujników dla bezpieczniejszego i jeszcze bardziej komfortowego mieszkania.

mirror businessuse

Lustro jest wyposażone w specjalnie zaprojektowane menu, które zapewnia dostęp do wszystkich opcji. Menu z eleganckim i intuicyjnym designem, które możesz dostosować wedle własnych potrzeb.Sekcja zdrowia
Dedykowane widżety, które wyświetlą historię Twojej wagi oraz nawodnienia skóry.Sekcja rozrywki
Chcesz zobaczyć jak będzie prezentował się Twój makijaż, przejrzeć internet lub przeprowadzić rozmowę wideo? Znajdziesz tutaj wszystkie aplikacje rozrywkowe.Sekcja inteligentnego domu
Jesteś o jeden dotyk od wszystkich zaplanowanych scenariuszy, kontroli czujników czy przeglądania zdjęć zrobionych przez inteligentną kamerę.

Zdrowie jest na pierwszym miejscu
Każdy dzień jest nowym początkiem, nową szansą by zrobić krok naprzód w swoich planach. Jeżeli zdrowie jest dla Ciebie priorytetowe, inteligentne lustro pokaże Ci ile jeszcze zostało do zrobienia by osiągnąć cel. Historia ewolucji Twoich wyników zapewnia kompletny obraz, który zmotywuje Cię do osiągania założonych celów.

Mierz, analizuj, działaj Opcjonalne akcesoria do inteligentnego lustra pomogą Ci uzyskać obiektywny obraz Twojego stanu zdrowia. Inteligentna waga automatycznie zsynchronizuje twoje wyniki z wiekiem oraz wzrostem, dzięki temu dowiesz się na jakim jesteś etapie, w porównaniu do wartości referencyjnych lub tych zapisanych w przeszłości.

Tester do mierzenia poziomu nawodnienia skóry
jest innym użytecznym dodatkiem połączonym z inteligentnym lustrem. Przytrzymaj go na skórze przez 5 sekund – pod okiem, na twarzy lub dłoniach – tester zarejestruje wynik nawodnienia skóry i wyświetli go bezpośrednio na tafli inteligentnego lustra. Według odnotowanych wyników, otrzymasz rekomendacje produktów, które pomogą Ci w osiągnięciu pożądanych rezultatów.

Profil dla każdego członka rodziny

Każdy członek rodziny może skonfigurować swój własny profil i w prosty sposób śledzić historię swoich wyników. Wahania wagi mogą być ściśle monitorowane, tak byś jak najszybciej mógł podjąć odpowiednie działania.

Zostań swoim własnym wizażystą
Chcesz wypróbować nowy styl makijażu? Inteligentne lustro wyświetla 10 opcji make-upu w czasie rzeczywistym, które możesz przetestować w kilka sekund. Wybierz ten, który najbardziej pasuje do Ciebie!Co z oczu, to z serca
Nie pozwól by dystans wchodził w drogę Twoich związków. Nawet jeżeli Twoi drodzy znajdują się za granicą, możesz w każdej chwili skontaktować się z nim poprzez dedykowane aplikacje. Inteligentne lustro jest wyposażone w aparat o rozdzielczości 8Mpx by pomagać Ci w utrzymaniu bliskiego kontaktu z tymi, których kochasz najbardziej.

Dobry początek dnia
Zastanawiasz się jaka będzie dzisiaj pogoda, aby przygotować odpowiedni strój? A może chcesz rozpocząć dzień z Twoją ulubioną piosenką? Niezależnie od porannej rutyny, możesz być pewny, że za jednym dotknięciem będziesz miał dostęp do muzyki i najnowszych wiadomości, podczas gdy będziesz się przygotowywał by zmierzyć się z kolejnym dniem.

Twoje ulubione aplikacje

na lustrze Pobierz swoje ulubione aplikacje prosto na inteligentne lustro by mieć stały dostęp do wszystkich narzędzi potrzebnych w codziennych aktywnościach.