Lustro łazienkowe w ramie aluminiowej - Tamara

NOWOŚĆ!
Rodzaj tafli lustra i
Folia bezpieczna i
Technologia Nano i
Zestaw montażowy i
Rozmiar (szer. x wys.) i
Typ produktu
929

Cena:929,00 zł 929

Masz pytania dotyczące produktu? Skontaktuj się z nami: 814 778 404 lub e-mail: sklep@lustrodlaciebie.pl

RUKE
Elegancja zamknięta w stylowych ramach

Kolekcja AluFrame to lustra utrzymane w minimalistycznym, niezwykle eleganckim stylu. Nowoczesne technologie zostały zamknięte w uniwersalnej, aluminiowej formie. Rezultatem tego połączenia jest zachwycająca linia ekskluzywnych luster, które będą idealnym uzupełnieniem wnętrz utrzymanych w surowej stylistyce. Aluminium jest materiałem, który odznacza się nie tylko dużą wytrzymałością, lekkością i odpornością na wilgoć, ale też szlachetnym wyglądem.

Design do wyrafinowanych wnętrz

Modele luster AluFrame dostępne są w kilku kolorach ram. Możliwość wyboru między czarnym, srebrnym oraz szampańskim kolorem pozwala idealnie dopasować lustro do stylistyki danego wnętrza. Każdy z modeli może zostać wyposażony w nowoczesne dodatki zwiększające jego funkcjonalność. Personalizowane lustra z kolekcji AluFrame są więc połączeniem znakomitego wzornictwa i innowacyjnych technologii, które przeniosą codzienność w inny wymiar.

Propozycja dla wielbicieli wysublimowanej estetyki

Lustra z kolekcji AluFrame tworzone są z dbałością o każdy szczegół wykonania. Najwyższej klasy materiały oraz oryginalny design tworzą kompozycje, które kierowane są do wymagających odbiorców, poszukujących nietuzinkowej estetyki.
Linia RUKE AluFrame to nowoczesność zamknięta w stylowym wydaniu.


Zestaw zawiera:

  • lustro,
  • instrukcję montażu i konserwacji produktu.

Nasze lustra zdobyły wyróżnienia