Lustro łazienkowe Med Solea LED z oświetleniem LED

  • Nowość
Dopłata za dużą przesyłkę
Wysokość (cm) i
Szerokość (cm) i
Rodzaj tafli lustra i
Technologia wykonania i
Barwa światła i
Rodzaj taśmy LED i
Żywotność taśmy LED i
Przełącznik i
Mata grzewcza i
Głośniki Bluetooth i
Folia bezpieczna i
Zegar LED/Stacja pogody i
Wzmocnione światło i
Technologia Nano i
Zestaw montażowy i
Rozmiar (szer. x wys.) i
Typ produktu

wysyłkaWykonanie i dostawa lustra: wysyłamy w 6-12 dni roboczych

699

Cena: 699,00 zł 699

Masz pytania dotyczące produktu? Skontaktuj się z nami: 814 778 404 lub e-mail: sklep@lustrodlaciebie.pl

RUKE
Lustro uchylne łazienkowe Med Solea LED z kolekcji Med Line LED RUKE to model zaprojektowany z myślą o komforcie osób niepełnosprawnych. Dzięki odpowiedniej konstrukcji i wygodnej rączce możliwe jest dostosowanie ustawienia do indywidualnych potrzeb przez osoby mające problemy z poruszaniem się bądź motoryką kończyn górnych. Lustro uchylne dla niepełnosprawnych Med Solea LED marki RUKE powstało ze stalowych elementów oraz wysokiej klasy lustrzanej tafli.
Funkcjonalne lustro uchylne do łazienki Med Solea LED z linii Med Line LED można wyposażyć między innymi w:
• matę grzewczą zapobiegającą zaparowywaniu
• włącznik czujnik ruchu
• folię bezpieczną chroniącą taflę i minimalizującą ryzyko zranienia

Model Med Solea LED powstał z myślą o osobach niepełnosprawnych, a także starszych i mających problemy z poruszaniem się. Ułatwia również komfortowe przeglądanie się w tafli lustra wszystkim użytkownikom łazienki. Lustro uchylne z rączką będzie doskonale prezentować się w każdej łazience, niezależnie od jej stylistyki. Lustra marki RUKE to najwyższej klasy produkty cenione w Polsce oraz za granicą. Tworzone są z wysokiej jakości materiałów z dbałością o każdy szczegół wykonania. RUKE jest marką, której produkty wyróżniają się perfekcją wykonania, designem oraz funkcjonalnością.

Lustra łazienkowe uchylne Med Line
Lustra łazienkowe uchylne z serii Med Line RUKE zostały zaprojektowane z myślą o komforcie osób niepełnosprawnych. Dzięki wygodnej rączce oraz opcji regulacji kąta nachylenia umożliwiają wygodne korzystanie osobom, które nie są w stanie stanąć bezpośrednio przed umywalką. Wykonana ze stali nierdzewnej rama jest pozbawiona niebezpiecznych krawędzi oraz bardzo wytrzymała. Lustra uchylne dla niepełnosprawnych marki RUKE zostały wykonane z wysokiej jakości produktów z dbałością o każdy szczegół wykonania. Istnieje możliwość zamówienia lustra na wymiar, wyposażonego w różnego rodzaju praktyczne atrybuty sprawiające, że lustro uchylne z rączką jest bardzo funkcjonalnym dodatkiem w każdej łazience, z której korzystają osoby niepełnosprawne.

Lustra uchylne dla niepełnosprawnych
Lustro uchylne marki RUKE jest jednym z niezbędnych elementów wyposażenia łazienki dla niepełnosprawnych. Rączka zamontowana przy dolnej krawędzi służy do regulowania odchylenia lustra. Wykorzystanie takiego rozwiązania pozwala na dostosowanie ustawienia do indywidualnych potrzeb przez osoby mające problemy z poruszaniem się bądź motoryką kończyn górnych. Lustra uchylne dla niepełnosprawnych RUKE zostały wyprodukowane ze stalowych ram oraz wysokiej klasy szklanych tafli. Dostępne są w zróżnicowanych wariantach. Tworzone są także na indywidualne zamówienia. Uniwersalny design sprawia, że będą doskonale prezentować się w każdej łazience, niezależnie od jej stylistyki.

Lustra łazienkowe uchylne
Lustro łazienkowe uchylne z kolekcji Med Line RUKE ułatwia codzienną higienę osobom niepełnosprawnym. Dzięki mocnej konstrukcji tafla jest odpowiednio zabezpieczona. Lustra uchylne Med Line powstały z myślą o osobach niepełnosprawnych, a także starszych i mających problemy z poruszaniem się, ale ułatwiają komfortowe przeglądanie się w tafli lustra wszystkim użytkownikom łazienki. Lustra RUKE cenione są w Polsce i za granicą, zachwycając perfekcją wykonania, designem oraz funkcjonalnością.


Zestaw zawiera:

  • lustro,
  • instrukcję montażu i konserwacji produktu.

Dane techniczne:

Oświetlenie:
LED: 12V LED 2835 60 szt./mb
Klasa szczelności:
Certyfikat IP20, IP44, IP65
Barwa oświetlenia:
2835k ~3000k Ciepła / ~ 4000k Naturalna / ~ 6000k Zimna
Grubość tafli lustra:
4mm
Zasilanie:
230V
Zasilacz:
IP67 - 12V, zintegrowany, ukryty za taflą lustra
Certyfikaty podzespołów:
CE, IP44, CTC, ROHS
Wykończenie krawędzi:
szlif i poler typu trapezowego
Gwarancja producenta:
 2 lata

Lustra możemy wyposażyć w szereg dodatków:
Lustro powiększające zagwarantuje dokładne golenie i perfekcyjny makijaż, szklana półka pozwoli zaprowadzić ład i porządek, a moduł bluetooth umili spędzany w łazience czas.

Ciekawe i innowacyjne dodatki do luster to fantastyczny i prosty sposób na podniesienie funkcjonalności i wygody użytkowania każdego wymarzonego lustra.

Dodatkowe wyposażenie lustra jest zależne od modelu. Konkretne akcesoria są dostępne przy konfiguracji lustra.

Przełącznik tradycyjny:
przełącznik kołyskowy charakteryzujący się prostotą użytkowania i stuprocentową niezawodnością.

Montowany jest z tyłu lustra tuż przy jego krawędzi, dzięki czemu jest niewidoczny na jego stronie użytkowej podkreślając tym samym minimalistyczny i nowoczesny wygląd produktu.

Przełącznik na ruch ręką działa na podczerwień, reagując na ruch dłoni z odległości 3-7 cm. Może on zostać umieszczony na dowolnym boku lustra, a dzięki niewielkim rozmiarom i instalacji przy krawędzi tylnej strony tafli pozostaje niewidoczny.

Bezdotykowa obsługa sprawia, że przełącznik taki jest bardzo praktyczny i pozwala na uruchamianie oświetlenia LED nawet mokrymi dłońmi. Aby praca czujnika ruchu przebiegała bezproblemowo, należy zachować dystans co najmniej 10 cm pomiędzy przełącznikiem a jakimkolwiek stałym obiektem, jak bateria umywalkowa bądź szafka. Specyfika przełącznika na ruch ręką uniemożliwia jego instalację w modelach luster z obwodowym oświetleniem LED.

Lusterko powiększające to jeden z najbardziej praktycznych elementów wyposażenia łazienki. Lustro o optymalnym powiększeniu x3 lub x5 i średnicy 14cm z możliwością montażu dodatkowego podświetlenia ledowego*. Gładko wbudowane w taflę lustra tworzy z nim jednolitą całość.

Może być zamontowane w wybranym przez klienta miejscu z uwzględnieniem minimalnych odległości od krawędzi i pozostałych komponentów lustra tj. oświetlenie LED czy zegar. W lustrze powiększającym bez podświetlenia minimalna odległość wynosi 7cm, w lustrze powiększającym z podświetleniem 12cm Oświetlenie lusterka włącza się wraz z oświetleniem lustra.

*Średnica lustra wraz z podświetleniem LED wynosi 17,5cm; samo podświetlenie ma szerokość 1,2cm.

RGB – kolorowa alternatywa
Obok standardowych barw oświetlenia LED znajdzie się także propozycja dla wielbicieli koloru. Najbardziej praktycznym rozwiązaniem będzie tutaj led z funkcją RGB.

Nazwa RGB wywodzi się od trzech pierwszych liter angielskich nazw barw: R- red- czerwony, G-green- zielony i B-blue- niebieski.

Mieszanie się tych barw pozwala na otrzymanie na jednym pasie ledowym aż 19 różnych kolorów. Do zestawu dołączony jest pilot za pomocą którego sterujemy oświetleniem – wyborem barwy, jednej z kilkunastu dynamicznych funkcji oraz jasności świecenia w 5-stopniowej skali.

Przełącznik dotykowy pozwala na uruchomienie podświetlenia LED jednym dotknięciem palca. Przycisk posiada optymalną szerokość 1,5 cm oraz subtelną stylistykę, dzięki czemu może zostać umieszczony w dowolnym miejscu na tafli lustra. Instalowany jest w szczelnej obudowie na tylnej stronie lustra, w miejscu, które uprzednio zostało wypiaskowane.

Przełącznik dotykowy posiada specjalne podświetlenie LED, dzięki czemu możliwe jest jego bezproblemowe zlokalizowanie bez dodatkowego oświetlenia. Kolor podświetlenia zmienia się w zależności od trybu aktywności – podczas pracy świeci na niebiesko, natomiast w trybie spoczynku na zielono.

Oświetlenie obsługiwane takim przełącznikiem wyłącza się automatycznie po 30 minutach, dlatego opcja ta jest szczególnie polecana do luster montowanych w pokojach hotelowych lub gościnnych. W przypadku luster wyposażonych w matę grzewczą niezbędne będzie zainstalowanie dodatkowego przełącznika do jej obsługi.

Moduł Bluetooth to element, dzięki któremu możliwe jest odtwarzanie muzyki za pomocą lustra. Wystarczy posiadać urządzenie z technologią Bluetooth, by połączyć się z systemem w lustrze i odtwarzać za jego pośrednictwem ulubione utwory. Aktywacja modułu następuje po włączeniu go oddzielnym przełącznikiem zainstalowanym przy tafli.

Podczas aktywacji słyszalny jest dźwięk sygnalizujący synchronizację obu urządzeń. Moduł Bluetooth, dzięki niewielkim rozmiarom, może być zainstalowany w dowolnym modelu lustra. Zestaw zawiera dwa głośniki stereo oraz kompaktowy moduł montowany pod szczelną osłoną lustra. Głębokość głośników to zaledwie 3,5 cm.

Nasze lustra zdobyły wyróżnienia