Lustro stojące Lotten LED z oświetleniem LED

  • Nowość
Kolor ramy i
Lustro na wymiar
Dopłata za dużą przesyłkę
Przewód z wtyczką i
Wysokość (cm) i
Szerokość (cm) i
Rodzaj tafli lustra i
Barwa światła i
Rodzaj taśmy LED i
Żywotność taśmy LED i
Przełącznik i
Mata grzewcza i
Lusterko powiększające i
Głośniki Bluetooth i
Folia bezpieczna i
Zegar LED/Stacja pogody i
Wzmocnione światło i
Technologia Nano i
Rozmiar (szer. x wys.) i
Typ produktu

wysyłkaWykonanie i dostawa lustra: wysyłamy w 15-30 dni roboczych

1999

Cena: 1 999,00 zł 1999

Masz pytania dotyczące produktu? Skontaktuj się z nami: 814 778 404 lub e-mail: sklep@lustrodlaciebie.pl

RUKE
Lustra stojące LED
Lustro stojące jest nowoczesnym dodatkiem, który może spełniać we wnętrzu rozmaite funkcje. Eleganckie lustro LED stojące będzie zarówno efektowną dekoracją, jak również praktycznym elementem wyposażenia, który dzięki odpowiedniemu umiejscowieniu optycznie powiększy każde pomieszczenie. Wysokie lustro wolnostojące przyda się podczas mierzenia ubrań oraz wybierania codziennych stylizacji. Bez trudu skorzysta z niego każdy domownik, bez względu na wzrost. Solidne podpórki zapewniają stabilność i bezpieczeństwo. Pozwalają także na ustawienie lustra pod dowolnie wybranym kątem. Wysokie lustra stojące odbijają elementy pomieszczenia dodając wnętrzom stylowego wyglądu.

Lustra LED stojące do sypialni i pokoju
Lustro stojące w pokoju optycznie powiększy wnętrze. Warto go więc wykorzystać w wąskich pomieszczeniach – duża tafla optycznie powiększy i rozjaśni pokój sprawiając, że będzie wyglądać modnie i nietuzinkowo. Lustro LED stojące do sypialni można ustawić przy toaletce lub w garderobie. Nowoczesna stylistyka lustra stojącego z ledami RUKE będzie doskonale komponować się ze współczesnymi aranżacjami, tworząc ciekawą kompozycję, która przykuwa uwagę. Modele luster stojących LED RUKE mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb dzięki opcji montażu różnorodnych dodatków, takich jak: głośnik Bluetooth, lusterko powiększające czy zegar LED. Istnieje ponadto możliwość wyboru koloru ramy, rodzaju tafli lustra czy barwy światła. Zastosowanie maty grzewczej sprawi, że lustra stojącego będzie można wygodnie używać w łazience. Lustro podświetlane z kolekcji RUKE można także zamówić na miarę.

Lustra stojące podświetlane do makijażu RUKE
Lustra stojące LED RUKE sprawdzą się świetnie do makijażu. Oświetlenie LED pozwoli na wykonanie precyzyjnego makijażu o każdej porze. Lustro białe stojące stanie się ciekawym elementem wyposażenia nowoczesnego, eleganckiego wnętrza. Lustra tworzone przez markę RUKE od ponad 30 lat cieszą się uznaniem wśród odbiorców w kraju i za granicą. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz dbałość o każdy szczegół wykonania to zalety, które sprawiają, że lustra marki RUKE są doceniane nawet przez wymagających klientów. Kolekcja luster stojących LED to funkcjonalna i stylowa propozycja dla wielbicieli wyjątkowych dodatków.


Zestaw zawiera:

  • lustro,
  • instrukcję montażu i konserwacji produktu.

Dane techniczne:

Oświetlenie:
LED: 12V LED 2835 60 szt./mb
Klasa szczelności:
Certyfikat IP20, IP44, IP65
Barwa oświetlenia:
2835k ~3000k Ciepła / ~ 4000k Naturalna / ~ 6000k Zimna
Grubość tafli lustra:
4mm
Zasilanie:
230V
Zasilacz:
IP67 - 12V, zintegrowany, ukryty za taflą lustra
Certyfikaty podzespołów:
CE, IP44, CTC, ROHS
Wykończenie krawędzi:
szlif i poler typu trapezowego
Gwarancja producenta:
 2 lata

Lustra możemy wyposażyć w szereg dodatków:
Lustro powiększające zagwarantuje dokładne golenie i perfekcyjny makijaż, szklana półka pozwoli zaprowadzić ład i porządek, a moduł bluetooth umili spędzany w łazience czas.

Ciekawe i innowacyjne dodatki do luster to fantastyczny i prosty sposób na podniesienie funkcjonalności i wygody użytkowania każdego wymarzonego lustra.

Dodatkowe wyposażenie lustra jest zależne od modelu. Konkretne akcesoria są dostępne przy konfiguracji lustra.

Przełącznik tradycyjny:
przełącznik kołyskowy charakteryzujący się prostotą użytkowania i stuprocentową niezawodnością.

Montowany jest z tyłu lustra tuż przy jego krawędzi, dzięki czemu jest niewidoczny na jego stronie użytkowej podkreślając tym samym minimalistyczny i nowoczesny wygląd produktu.

Przełącznik na ruch ręką działa na podczerwień, reagując na ruch dłoni z odległości 3-7 cm. Może on zostać umieszczony na dowolnym boku lustra, a dzięki niewielkim rozmiarom i instalacji przy krawędzi tylnej strony tafli pozostaje niewidoczny.

Bezdotykowa obsługa sprawia, że przełącznik taki jest bardzo praktyczny i pozwala na uruchamianie oświetlenia LED nawet mokrymi dłońmi. Aby praca czujnika ruchu przebiegała bezproblemowo, należy zachować dystans co najmniej 10 cm pomiędzy przełącznikiem a jakimkolwiek stałym obiektem, jak bateria umywalkowa bądź szafka. Specyfika przełącznika na ruch ręką uniemożliwia jego instalację w modelach luster z obwodowym oświetleniem LED.

Lusterko powiększające to jeden z najbardziej praktycznych elementów wyposażenia łazienki. Lustro o optymalnym powiększeniu x3 lub x5 i średnicy 14cm z możliwością montażu dodatkowego podświetlenia ledowego*. Gładko wbudowane w taflę lustra tworzy z nim jednolitą całość.

Może być zamontowane w wybranym przez klienta miejscu z uwzględnieniem minimalnych odległości od krawędzi i pozostałych komponentów lustra tj. oświetlenie LED czy zegar. W lustrze powiększającym bez podświetlenia minimalna odległość wynosi 7cm, w lustrze powiększającym z podświetleniem 12cm Oświetlenie lusterka włącza się wraz z oświetleniem lustra.

*Średnica lustra wraz z podświetleniem LED wynosi 17,5cm; samo podświetlenie ma szerokość 1,2cm.

RGB – kolorowa alternatywa
Obok standardowych barw oświetlenia LED znajdzie się także propozycja dla wielbicieli koloru. Najbardziej praktycznym rozwiązaniem będzie tutaj led z funkcją RGB.

Nazwa RGB wywodzi się od trzech pierwszych liter angielskich nazw barw: R- red- czerwony, G-green- zielony i B-blue- niebieski.

Mieszanie się tych barw pozwala na otrzymanie na jednym pasie ledowym aż 19 różnych kolorów. Do zestawu dołączony jest pilot za pomocą którego sterujemy oświetleniem – wyborem barwy, jednej z kilkunastu dynamicznych funkcji oraz jasności świecenia w 5-stopniowej skali.

Przełącznik dotykowy pozwala na uruchomienie podświetlenia LED jednym dotknięciem palca. Przycisk posiada optymalną szerokość 1,5 cm oraz subtelną stylistykę, dzięki czemu może zostać umieszczony w dowolnym miejscu na tafli lustra. Instalowany jest w szczelnej obudowie na tylnej stronie lustra, w miejscu, które uprzednio zostało wypiaskowane.

Przełącznik dotykowy posiada specjalne podświetlenie LED, dzięki czemu możliwe jest jego bezproblemowe zlokalizowanie bez dodatkowego oświetlenia. Kolor podświetlenia zmienia się w zależności od trybu aktywności – podczas pracy świeci na niebiesko, natomiast w trybie spoczynku na zielono.

Oświetlenie obsługiwane takim przełącznikiem wyłącza się automatycznie po 30 minutach, dlatego opcja ta jest szczególnie polecana do luster montowanych w pokojach hotelowych lub gościnnych. W przypadku luster wyposażonych w matę grzewczą niezbędne będzie zainstalowanie dodatkowego przełącznika do jej obsługi.

Moduł Bluetooth to element, dzięki któremu możliwe jest odtwarzanie muzyki za pomocą lustra. Wystarczy posiadać urządzenie z technologią Bluetooth, by połączyć się z systemem w lustrze i odtwarzać za jego pośrednictwem ulubione utwory. Aktywacja modułu następuje po włączeniu go oddzielnym przełącznikiem zainstalowanym przy tafli.

Podczas aktywacji słyszalny jest dźwięk sygnalizujący synchronizację obu urządzeń. Moduł Bluetooth, dzięki niewielkim rozmiarom, może być zainstalowany w dowolnym modelu lustra. Zestaw zawiera dwa głośniki stereo oraz kompaktowy moduł montowany pod szczelną osłoną lustra. Głębokość głośników to zaledwie 3,5 cm.

Nasze lustra zdobyły wyróżnienia