Dlaczego MY?


10 powodów, dla których warto u nas kupować
 
 
Bezpieczne opakowanie
 
Nasze lustra pakujemy w kilka warstw ochronnych opakowań, dwa wytrzymałe kartony, styropian, folię chroniącą taflę lustra, solidne zabezpieczenia rogów i grubą piankę na krawędziach. Dzięki temu nasi klienci mogą być spokojni, że zamówione lustro bezpiecznie do nich dotrze.

Zobacz TUTAJ nasz indywidualny system pakowania.

opakowanie

 
99% reklamacji rozstrzyganych na korzyść klienta
 
Satysfakcja naszych klientów jest dla nas niezwykle ważna. Dlatego też bardzo cenimy sobie ich opinię i pozytywnie rozpatrujemy większość złożonych reklamacji. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych luster i chcemy, aby nasi klienci otrzymywali produkty przewyższające ich oczekiwania.

reklamacje

 
Darmowa dostawa luster LED
 
Dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że nasza oferta spełnia oczekiwania naszych klientów. Dlatego też zdecydowaliśmy się pokryć koszty dostawy. Jedyne za co płacisz, to Twoje nowe piękne lustro.  
Dwa lata gwarancji
 
Ręczymy za nasze lustra i dlatego oferujemy dwa lata gwarancji. Nasi klienci mogą być pewni, że w tym czasie natychmiast poradzimy sobie z wszelkimi problemami w sposób, który ich usatysfakcjonuje. 
Produkty oznaczone klasą szczelności IP44
 
Oznaczenie IP to “wskaźnik ochrony”, który składa się z dwóch cyfr. Pierwsza cyfra reprezentuje ochronę przed wnikaniem ciał stałych, a druga przed wnikaniem wody. Fakt, że nasze produkty spełniają wymogi klasy szczelności IP44 gwarantuje ochronę przed cząstkami większymi niż 1 mm oraz rozpryskami wody z każdej strony. Naszych luster można zatem używać w Strefie 2 i 3 w każdej łazience.

ip44

 
Certyfikat TÜV Nord 
 
TÜV Nord to niemiecki międzynarodowy podmiot świadczący usługi certyfikacyjne. Uzyskanie certyfikatu TÜV Nord wiąże się z wieloma etapami walidacji produktu, utworzeniem szczegółowych procedur dotyczących produkcji i wdrożeniem najwyższych standardów. Jesteśmy dumni z posiadania certyfikatu TÜV Nord, ponieważ oznacza on, że nasi klienci otrzymują podświetlane lustra najwyższej jakości.

tuv nord

 
Oznakowanie CE 
 
Oznakowanie CE (Conformité Européenne) oznacza zgodność z dyrektywami „nowego podejścia” Unii Europejskiej oraz wszelkimi przepisami bezpieczeństwa Unii Europejskiej. Nasi klienci otrzymują produkt zgodny z prawem UE.

CE

 
Wyjątkowy produkt
 
Dokładamy starań, aby upewnić się, że nasza oferta jest atrakcyjna nawet dla najbardziej wymagających klientów. Bierzemy pod uwagę najnowsze trendy i oczekiwania naszych klientów, aby stale rozszerzać wybór naszych produktów.
 
Wiemy, że nasi klienci potrzebują czasami produktu dostosowanego do ich wyjątkowych oczekiwań. Dlatego oferujemy im możliwość zamówienia lustra na miarę. Dalsza personalizacja jest możliwa dzięki dodawaniu do lustra wielu różnych funkcji.

indywidualny produkt

 
Szeroki wybór dodatkowych funkcji
 
Do naszych luster można dodać wiele praktycznych funkcji, dzięki którym ich użytkowanie staje się jeszcze wygodniejsze. Mata grzewcza, lusterko powiększające czy głośniki Bluetooth to tylko kilka przykładów z naszej zaskakująco obszernej gamy dodatkowych funkcji.

Przeczytaj o Naszych akcesoriach do luster TUTAJ.

akcesoria

 
Profesjonalna obsługa przed zakupem i po finalizacji transakcji
 
Nieustannie ulepszamy obsługę zarówno przed jak i po dokonaniu zakupu lustra. Pomagamy w wyborze odpowiedniego modelu oraz dodatkowych funkcji, które zwiększają użyteczność lustra, a także służymy pomocą związaną z jego instalowaniem. Robimy wszystko, aby produkty, które sprzedajemy spełniały oczekiwania naszych klientów. Każdy etap obsługi klienta jest dla nas niezwykle ważny. 

Konsultant: 814 778 404

obsługa


Nasze lustra zdobyły wyróżnienia