Lustra na wymiar

Strona:

z 1

Strona:

z 1

Lustra na wymiar

Lustro na wymiar, które jest optymalnie dopasowane do wnętrza, może być nie tylko funkcjonalnym dodatkiem, ale też doskonałą ozdobą łazienki, garderoby, przedpokoju, a nawet salonu czy sypialni. Lustra na zamówienie znajdujące się w naszym sklepie to modele, które mogą zostać docięte na określony wymiar. Wśród dostępnych opcji są lustra LED na poddasze, lustra szlifowane, lustra fazowane na wymiar oraz bardzo nowoczesne lustra z zaokrąglonymi rogami. Lustra LED na poddasze są świetnym rozwiązaniem umożliwiającym aranżację trudnych przestrzeni w skosach. Mogą zostać skonfigurowane na konkretny wymiar, co pozwoli na wkomponowanie tafli w każdą ścianę. Lustra na poddasze wyposażone są w bardzo efektowne i energooszczędne oświetlenie LED zapewniające optymalne warunki do wykonywania makijażu oraz codziennych zabiegów pielęgnacyjnych.

Eleganckie lustra do łazienki na wymiar

Lustra szlifowane oraz fazowane na wymiar, w postaci samej tafli, mogą zostać wklejone w płytki łazienkowe. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwala na stworzenie spójnej stylistycznie aranżacji. Modele na wymiar mogą również zostać wyposażone w wiele nowoczesnych i funkcjonalnych dodatków wśród których jest mata grzewcza, głośniki Bluetooth, zegar LED oraz gniazdo USB. Dzięki temu lustro staje się niezwykle funkcjonalne i nie zaparowuje podczas kąpieli, umożliwia słuchanie ulubionej muzyki oraz ładowanie urządzeń wyposażonych w port USB. Zainstalowana folia bezpieczna sprawia, że lustro nie rozsypie się po zbiciu. Dzięki lusterku powiększającemu można wykonać precyzyjny makijaż, a podświetlenie Ambiente nadaje wnętrzu charakteru.

Stylowe lustra na zamówienie

Wszystkie lustra pod wymiar znajdujące się w naszej kolekcji wykonywane są z najwyższej jakości belgijskich tafli odznaczających się niezwykłą przejrzystością. Tworzone są z zastosowaniem nowoczesnych technologii i w oparciu o współczesne trendy. Lustra LED na poddasze pozwalają na zagospodarowanie trudnych do aranżacji skosów, modele szlifowane i fazowane sprawdzą się w każdym wnętrzu dodając mu wyrafinowania. Lustra na wymiar z zaokrąglonymi rogami odzwierciedlają najnowsze trendy nadając wnętrzu charakteru. Marka RUKE od ponad 30 lat tworzy innowacyjne i niezwykle eleganckie lustra cieszące się uznaniem wśród odbiorców w kraju i zagranicą. Każde lustro na wymiar z kolekcji RUKE będzie stylowym i funkcjonalnym dodatkiem w każdym wnętrzu.

Nasze lustra zdobyły wyróżnienia