Lustra LED na poddasze

Strona:

z 2

Następne

Strona:

z 2

Następne

Eleganckie lustra LED do łazienek na poddaszu

Nowoczesne lustra LED docięte do wymiarów skośnej ściany w łazience to rozwiązanie pozwalające na efektowną aranżację trudnych przestrzeni na poddaszu. Możliwość konfiguracji co 0,5 cm wysokości boków oraz szerokości dolnej i górnej krawędzi umożliwia stworzenie lustra LED na konkretny wymiar. Dzięki temu łazienka na poddaszu zyska elegancki, spójny wygląd. Duże rozmiary lustra z ledami optycznie powiększą przestrzeń nadając wnętrzu lekkości. Model stworzony na wymiar może zostać umieszczony na całej powierzchni ściany tworząc harmonijną stylizację. Zastosowanie mocnego oświetlenia LED pod wypiaskowanymi, mlecznymi obszarami umożliwia uzyskanie rozproszonego światła, które sprawdzi się podczas wykonywania codziennych zabiegów. Lustra ze skosem z kolekcji RUKE tworzone są na indywidualne zamówienie, z dbałością o każdy szczegół wykonania.

Lustra LED na wymiar do nowoczesnych łazienek ze skosem

Łazienki ze skosem są przestrzeniami wymagającymi zastosowania wyjątkowych rozwiązań aranżacyjnych. Dzięki opcji zamówienia lustra LED ze skosem na wymiar, stworzenie wymarzonego wnętrza nie stanowi już problemu. Wystarczy wybrać lewą i prawą wysokość oraz górną i dolną szerokość, aby idealnie dopasować wybrany model do swoich potrzeb. Lustra z podświetleniem LED ze skosem znajdujące się w kolekcji RUKE mogą zostać wyposażone w wiele praktycznych akcesoriów, wśród których jest zegar LED i stacja pogody, głośniki Bluetooth oraz ładowarka indukcyjna. Każde z luster ledowych na wymiar można również zabezpieczyć folią bezpieczną oraz wyposażyć w matę grzewczą zapewniającą przejrzyste odbicie bez zaparowanej tafli. Personalizowane lustra LED RUKE łączą znakomite wzornictwo oraz innowacyjne technologie tworząc eleganckie kompozycje dodające stylu każdemu wnętrzu.

Lustra z podświetleniem LED do łazienek na poddaszu ze skosami

Lustra ze skosem RUKE tworzone są z wysokiej klasy belgijskich tafli, które wyróżniają się niezwykłą przejrzystością i połyskiem. Zastosowanie nowoczesnego oświetlenia LED oraz nowatorskiej konstrukcji zaowocowało stworzeniem modeli z optymalnym oświetleniem, idealnie nadającym się do wykonywania makijażu oraz innych zabiegów pielęgnacyjnych. Firma RUKE posiada ponad 30 lat doświadczenia w produkcji innowacyjnych luster, które zachwycają elegancją i funkcjonalnością. Produkty marki tworzone są z najwyższej jakości materiałów oraz ze szczególną precyzją. Personalizowane produkty z kolekcji luster ze skosem RUKE to odpowiedź na wyrafinowane potrzeby klientów.

Nasze lustra zdobyły wyróżnienia