Filtry produktów

Kształt lustra

Hollywood Wiszące

lustra hollywood

Strona:

z 1

Strona:

z 1

Lustra do wizażu w stylu Hollywood

Kolekcja wiszących luster Hollywood to piękne wykonane modele dedykowane profesjonalistom oraz wszystkim wielbicielom wizażu. Stylowe lustra z tej kolekcji wyposażone zostały w neutralne oświetlenie, które sprawia, że twarz wygląda jak w świetle dziennym. Makijaż będzie więc perfekcyjny. Profesjonalne lustra do makijażu RUKE Hollywood będą zachwycającym elementem domowej toaletki, a także uzupełnieniem wystroju salonu kosmetycznego.

Makijaż inspirowany Hollywood

Wiszące lustra w stylu Hollywood można wygodnie zainstalować w dowolnym miejscu, zarówno w orientacji pionowej, jak i poziomej. Dzięki opcji personalizacji, istnieje możliwość stworzenia modelu w pełni odpowiadającego indywidualnym potrzebom. Każde z luster z tej serii może zostać wyposażone w folię zabezpieczającą taflę, a także w głośniki Bluetooth. Można również wybrać rodzaj tafli oraz zastosować wygodny przełącznik. Lustra z kolekcji Hollywood dostępne są w bardzo wielu rozmiarach i wzorach. Produkowane są w Polsce z najwyższej jakości belgijskich tafli, co gwarantuje otrzymanie wysokiej klasy produktów tworzonych z dbałością o każdy szczegół wykonania.

Lustra wiszące Hollywood

Seria wiszących luster Hollywood marki RUKE jest odpowiedzią na najnowsze trendy w designie. Modele z tej linii będą znakomicie prezentować się w nowoczesnych wnętrzach. Z pewnością zachwycą wszystkich, których pasją jest wizaż. Sprawdzą się również jako wyposażenie salonów kosmetycznych pozwalając na wykonanie idealnego makijażu na każdą okazję. Lustra wiszące Hollywood RUKE to doskonały wybór gwarantujący perfekcyjne warunki do makijażu.

Nasze lustra zdobyły wyróżnienia