O Sklepie

Firma "RUKE" powstała w 1986 roku. Dzięki wieloletniej działalności zdobyliśmy ogromne doświadczenie w produkcji luster oraz obróbki szkła.

 

Od samego początku przywiązywaliśmy ogromną uwagę do jakości oferowanych przez nas usług. Oferta naszej firmy jest nieustannie powiększana i aktualizowana by podążać za rynkowymi standardami oraz bieżącą modą. 

 

Każdy produkt poddawany jest kilkukrotnej kontroli jakości a cały proces produkcji jest przeprowadzony zgodnie z najnowszymi standardami ISO 9001 - certyfikowany przez TÜV NORD.

 

Nasze starania zostały docenione poprzez wyróżnienie prestiżowym certyfikatem "Najlepsze w Polsce". Jest on świadectwem, iż wprowadzane przez nas produkty spełniają najwyższe standardy przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

 

Obecnie jesteśmy jednym z największych producentów luster łazienkowych w Polsce. Nasze lustra można kupić na terytorium całego kraju oraz części Europy.

 


W grudniu 2013 firma RUKE zdobyła dwie prestiżowe nagrody: Diament Meblarstwa oraz Dobry Design. Produkty firmy ocenianie były łącznie przez ponad 260 najbardziej utytułowanych architektów i projektantów z całego kraju.

Jury przyznało dwie główne nagrody za wyjątkowe wzornictwo oraz najwyższą jakość wykonania. Bardzo się cieszymy z kolejnych tak prestiżowych nagród, które jeszcze bardziej motywują nas do pracy nad nowymi produktami i technologiami.

Nagroda Diament Meblarstwa
Dobry Design 2014