Hollywood Full Size

lustra led

Strona:

z 1

Strona:

z 1

Lustra stojące Hollywood

Kolekcja luster Full Size Hollywood to przepiękna dekoracja każdego wnętrza dedykowana wszystkim wielbicielom wizażu. Dzięki odpowiednim rozmiarom oraz konstrukcji można się w nich wygodnie przejrzeć, a także ustawić w dowolnym miejscu bez konieczności demontażu i ponownego montażu. Zachwycające duże lustra Hollywood posiadają optymalnie rozmieszczone żarówki generujące neutralne światło, które sprawia, że twarz wygląda jak w świetle dziennym. Gwarantuje to perfekcyjny makijaż. Lustra do makijażu Full Size RUKE Hollywood mogą z powodzeniem stanowić wyposażenie salonu wizażu. Będą również świetnie prezentować się w sypialni, garderobie oraz salonie.

Wyjątkowa dekoracja w stylu Hollywood

Lustra w stylu Hollywood mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb poprzez wybór rozmaitych akcesoriów dodatkowych. Każde z luster z tej serii można wyposażyć w głośniki Bluetooth, a także specjalną folię zabezpieczającą taflę w razie zbicie. Istnieje również możliwość zastosowania wygodnego przełącznika oraz instalacji przewodu z wtyczką pozwalającego na wygodne podpięcie. Lustra Full Size Hollywood RUKE produkowane są w Polsce z najwyższej jakości belgijskich tafli, z dbałością o każdy szczegół wykonania.

Przepiękne modele inspirowane Hollywood

Seria stojących luster Hollywood marki RUKE zachwyci wszystkich wielbicieli nietuzinkowych dekoracji. Modele z tej linii doskonale sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach. Przypadną do gustu pasjonatom wizażu oraz stylowego wzornictwa. Te niepowtarzalne, wyjątkowo dekoracyjne modele pasują do wnętrz domów, ale mogą też stanowić przepiękne wyposażenie salonów wizażu. Lustra stojące RUKE Hollywood to bardzo modne propozycje stworzone na potrzeby wielbicieli idealnego wizażu.

Nasze lustra zdobyły wyróżnienia