Filtry produktów

Cena

- 

Lustra Classic

Lustra Simple Design

Lustra Simple Design

Lustra standard

Lustra standard

Lustra na wymiar

Lustra na wymiar

Lustra klasyczne

Lustra o klasycznej stylistyce nigdy nie wychodzą z mody, szczególnie jeśli są eleganckie i zostały wykonane z wyjątkową dbałością o detale. W kolekcji luster Classic RUKE znajdują się modele tworzone w oparciu o najnowsze trendy, ale wyróżniające się klasycznym, ponadczasowym wzornictwem. Wyposażone zostały w nowoczesne akcesoria, dzięki którym są nie tylko piękne, ale też bardzo funkcjonalne. Opcja personalizacji daje możliwość stworzenia modelu w pełni odpowiadającego indywidualnym potrzebom.

Elegancka kolekcja luster Classic

Wśród luster w klasycznym stylu znajdują się lustra LED na poddasze, które pozwalają na aranżację trudnych przestrzeni jakimi są skosy. Lustra LED do łazienek na poddaszu mogą zostać docięte do konkretnych wymiarów skośnej ściany, dzięki czemu tafla zajmuje dowolną powierzchnię, a łazienka zyskuje bardzo elegancki, spójny wygląd. Zastosowanie wydajnego oświetlenia LED pod wypiaskowanymi obszarami umożliwia uzyskanie rozproszonego światła. Lustra szlifowane na wymiar posiadają bardzo delikatne wykończenie brzegów, co sprawia, że są propozycją nadającą się do każdego wnętrza. Lustra fazowane wykończone są ozdobnym szlifem, który dodaje im wyrafinowania. Lustra z zaokrąglonymi rogami wpisują się w najnowsze trendy nadając wnętrzu awangardowego charakteru.

Stylowe klasyczne lustra do łazienki, salonu i przedpokoju

W kolekcji Classic RUKE znajdują się również lustra Simple Design odznaczające się minimalistycznym, niezwykle oryginalnym designem. Modele owalne czy niezwykle modne hexagony nadają wnętrzom niespotykanego charakteru. Świetnie pasują do nowoczesnych, pop-artowych wnętrz. Lustra Standard prezentowane w kategorii Classic to projekty dedykowane odbiorcom ceniącym tradycyjne wzory luster łazienkowych. Dzięki zamontowanym kinkietom, lustra pięknie się prezentują skutecznie doświetlając łazienkę. Wszystkie lustra znajdujące się w kolekcji Classic wykonane zostały z najwyższej jakości belgijskich tafli odznaczających się wyjątkową przejrzystością. Mogą zostać uzupełnione o szereg nowoczesnych, funkcjonalnych dodatków. Opcja zamówienia lustra na wymiar sprawia, że wszystkie modele mogą być w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb. RUKE od ponad 30 lat produkuje innowacyjne oraz funkcjonalne lustra odznaczające się wyjątkową elegancją. Personalizowane produkty tej marki zachwycają klientów w kraju oraz za granicą.

Nasze lustra zdobyły wyróżnienia