Lustra łazienkowe LED z drzwiczkami

Strona:

z 1

Strona:

z 1

Eleganckie lustra LED z drzwiczkami

Lustra LED z drzwiczkami to elegancki i funkcjonalny dodatek do łazienek. Dzięki unikalnej konstrukcji składającej się z trzech połączonych ze sobą tafli, lustro może być używane w stanie płaskim bądź rozłożonym. W efekcie odchylane panele zapewniają wygodny widok również z boku. Opcja wyboru zawiasów o różnym kącie odchylenia umożliwia dobór modelu idealnego do swoich potrzeb. Lustra składane wykonane zostały z belgijskich lustrzanych tafli odznaczających się dużą przejrzystością oraz połyskiem. Zastosowanie mocnych pasów LED pod wypiaskowanymi obszarami pozwoliło uzyskać rozproszone światło i optymalne doświetlenie lustra oraz osoby przed nim stojącej. Wszystkie modele z kolekcji luster LED z drzwiczkami RUKE powstały z najwyższej klasy materiałów oraz z dbałością o każdy szczegół wykonania.

Otwierane lustra LED RUKE

Tworzone są na indywidualne zamówienie oraz wyposażane w wiele funkcjonalnych dodatków, wśród których jest zegar LED, folia bezpieczna oraz mata grzewcza, dzięki której odbicie będzie przejrzyste nawet w zaparowanej łazience. Lustra LED z drzwiczkami można też zaopatrzyć w głośniki Bluetooth umożliwiające słuchanie ulubionej muzyki w łazience. Istnieje ponadto opcja konfiguracji elementów takich, jak oświetlenie, rodzaj tafli czy barwa światła. Na głównej tafli można dodać lusterko powiększające, które ułatwi wykonywanie perfekcyjnego makijażu. Personalizacja pozwala stworzyć lustro idealne do swoich potrzeb. Wystarczy określić wymiary i wybrać pasujące akcesoria. Lustra otwierane sprawdzą się szczególnie w małych łazienkach, w których liczy się efektywne zagospodarowanie przestrzeni. Eleganckie modele z tej kolekcji dodadzą stylu każdemu wnętrzu.

Lustra z drzwiczkami do łazienek

Kolekcja luster LED z drzwiczkami marki RUKE to propozycja dla wielbicieli wyrafinowanych i funkcjonalnych rozwiązań. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów, praktycznych dodatków oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych zaowocowało stworzeniem wyjątkowej kolekcji luster. Możliwość indywidualnego dostosowania rozmiarów oraz dodatków sprawia, że modele z tej serii to produkty szyte na miarę, dzięki którym wykonywanie makijażu oraz innych zabiegów pielęgnacyjnych będzie niezwykle komfortowe. Firma RUKE posiada ponad 30 lat doświadczenia w produkcji innowacyjnych luster zachwycających elegancją oraz funkcjonalnością. Produkty tej marki tworzone są z najwyższej klasy materiałów i ze szczególną precyzją, przy użyciu nowoczesnych włoskich maszyn. Personalizowane produkty z kolekcji luster z drzwiczkami RUKE to odpowiedź na wysublimowane potrzeby klientów.

Nasze lustra zdobyły wyróżnienia