Hollywood Stojące

lustra hollywood

Strona:

z 1

Strona:

z 1

Lustra do makijażu w stylu Hollywood

Kolekcja luster stojących Hollywood dedykowana jest wszystkim wielbicielom wizażu, którzy przykładają ogromną wagę do perfekcji jego wykonania. Przepiękne lustra Hollywood wyposażone zostały w neutralne oświetlenie sprawiające, że twarz wygląda jak w świetle dziennym. Dzięki temu makijaż będzie wyglądał perfekcyjnie. Odpowiednia konstrukcja modeli z tej serii umożliwia ich stabilne ustawienie. Profesjonalne lustra do makijażu RUKE Hollywood mogą stanowić wyposażenie salonu wizażu bądź domowej toaletki.

Hollywoodzkie lustro do wizażu

Stojące lustra w stylu Hollywood mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb poprzez wybór rozmiaru oraz akcesoriów dodatkowych. Każde z luster z tej serii można więc wyposażyć w folię zabezpieczającą taflę, a także w głośniki Bluetooth pozwalające na słuchanie ulubionej muzyki za pomocą lustra. Istnieje również możliwość wyboru rodzaju tafli oraz zastosowania wygodnego przełącznika. Lustra stojące Hollywood RUKE produkowane są w Polsce z najwyższej jakości belgijskich tafli, co gwarantuje otrzymanie wysokiej klasy produktów tworzonych z precyzją i dbałością o detale.

Najnowszy trend inspirowany Hollywood

Seria stojących luster Hollywood marki RUKE to odpowiedź na współczesne trendy w designie. Modele z tej linii będą doskonale prezentować się w nowoczesnych wnętrzach. Przypadną do gustu wszystkim, dla których wizaż jest prawdziwą pasją. Będą również zjawiskowo wyglądać w salonach kosmetycznych, umożliwiając wykonanie idealnego makijażu na każdą okazję. Kolekcja luster do wizażu RUKE Hollywood to modele stworzone do kreowania perfekcyjnego wyglądu.

Nasze lustra zdobyły wyróżnienia