Lustro Attika Gold

Wykonanie i dostawa lustra 10 - 14 dni roboczych
Lustro Attika Gold
Kolor ramy
759.00

Cena:759,00 zł

Masz pytania dotyczące produktu? Skontaktuj się z nami: 814 778 404 lub e-mail: sklep@lustrodlaciebie.pl

RUKE
Lustro Attika Gold to niezwykle elegancki model z najwyższej jakości szlifem.

Rama wykonana została z czarnego szkła Lacobel i ozdobiona szklanymi kamieniami w kolorze złotym. Dzięki dodatkowemu fazowaniu o szerokości 1,5 cm Attika prezentuje się wyjątkowo gustownie w każdym wnętrzu. Podlew lustra został zabezpieczony teflonem, który chroni je przed szkodliwym działaniem wilgoci i korozją, dzięki czemu model ten może być z powodzeniem montowany w łazienkach. Z tyłu tafli zamontowane są wieszaki umożliwiające zawieszenie lustra w pionie lub w poziomie. Na życzenie Klienta model ten może ich nie mieć, co pozwoli na przyklejenie lustra do ściany.

Lustro Attika Gold wykonane jest z najwyższej jakości belgijskich tafli wyróżniających się dużą przejrzystością i wysokim połyskiem. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych włoskich maszyn szlif i polerowanie krawędzi wykonane zostało z dbałością o każdy szczegół.

Wymiary podstawowe lustra: wymiar zewnętrzny: 60×90 cm. wymiar samego lustra ok. 48×78 cm. Istnieje możliwość zamówienia dowolnego wymiaru. Rama Lacobel dostępna jest w kolorze białym, czarnym, brązowym lub lustrzanym.
Lustro Cristal 3D
Lustro Cristal 3D

od 2 349,00 zł

Konfiguruj
Lustro Trio
Lustro Trio

od 599,00 zł

Konfiguruj
Lustro Scandi
Lustro Scandi

od 599,00 zł

Konfiguruj