Filtry produktów

Cena

- 

Układ oświetlenia

Cechy dodatkowe

Lustra Modern LED

Lustro łazienkowe Corona LED z oświetleniem LED
Bezpłatna dostawa
Lustro łazienkowe Corona LED z oświetleniem LED

od 291,60324,00

Konfiguruj

Nowoczesne lustro do łazienki

Lustra z podświetleniem ledowym łączą w sobie funkcje użytkowe z bardzo efektownym designem..Najczęściej kojarzone jako element nowoczesnych łazienek, doskonale nadają się także do innych wnętrz, zarówno minimalistycznych, nowoczesnych jak i tradycyjnych i eleganckich.

Lustra z systemem Power LED

Lustra LED uzyskuje się poprzez wypiaskowanie w odpowiednich miejscach tylnej strony lustra, czyli zdarcie za pomocą specjalistycznego drobnego piasku jego lustrzanej powłoki. Otrzymane w ten sposób mleczne, półprzezroczyste obszary przepuszczają światło. Dzięki zastosowaniu najmocniejszych ledów dostępnych na rynku oraz nowatorskiej konstrukcji instalacyjnej udało nam się skupić maksymalną ilość światła w wyznaczonych miejscach i wzmocnić je o ponad 100% w stosunku do zwykłych ledowych luster podświetlanych. Dzięki temu nasze podświetlenie nie oślepia, ale idealnie sprawdza się podczas codziennego użytkowania (np. podczas robieniu makijażu, goleniu itp.)

Zamów lustro na wymiar

Poszczególne modele luster oferowane są na naszej stronie w kilku standardowych wymiarach, najbardziej popularnych wśród naszych klientów. Jeśli żaden z nich nie odpowiada Państwa potrzebom, chętnie wykonamy lustro w indywidualnym rozmiarze według Państwa specyfikacji.